Kontrolery IoT

Sterowanie za pomocą kontrolerów IoT

Steruj urządzeniami zewnętrznymi za pomocą kontrolerów IoT. Sterowniki są zasilane bateryjnie więc mogą być umieszczone w dowolnym miejscu. Posiadają interfejsy przemysłowe takie jak RS232, RS485 istnieje możliwość sterowania za pomocą wejść cyfrowych GPIO oraz analogowych.

Sterowanie za pomocą wejść/wyjść cyfrowych

Sterowanie za pomocą wejść/wyjść analogowych

Sterowanie zaworami

Interfejsy RS232 oraz RS485

Urządzenia zasilane bateryjnie

UC 51X

Sterownik zaworów elektromagnetycznych

Sterownik UC 511 / UC 512 służy do sterowania zaworami elektromagnetycznymi, na przykład w systemach nawadniania. Dzięki wejściom IO posiada funkcję pomiaru przepływu cieczy. Użytkownik ma możliwość zautomatyzowania pracy zaworów w zależności od harmonogramu, od pomiarów z czujników lub sterować ręcznie za pomocą platformy.

Wejścia cyfrowe GPIO do pomiaru przepływu wody

2x sterowanie zaworami elektromagnetycznymi

Automatyczne sterowanie zaworami wdg. harmonogramu, czasowo, ręcznie lub w zależności od ilości zużytej wody.

Klasa szczelności IP67

Zasilanie bateryjne z funkcją ładowania panelem solarnym (UC511)

UC 50X

Multikontroler IoT

Steruj urządzeniami zewnętrznymi za pomocą kontrolerów IoT UC 501 / UC502. Sterowniki są zasilane bateryjnie więc mogą być umieszczone w dowolnym miejscu. Posiadają interfejsy przemysłowe takie jak RS232, RS485 istnieje możliwość sterowania za pomocą wejść cyfrowych GPIO oraz analogowych.

2 x wejścia/wyjścia GPIO

2 x wejścia analogowe

1 x 5/9/12 V wyjście

Interfejsy RS232/RS485

Klasa szczelności IP67

Zasilanie bateryjne z funkcją ładowania panelem solarnym (UC501)

UC 300

Kontroler IoT

Integracja wielu i różnego rodzaju interfejsów przemysłowych do jednoczesnego monitorowania i sterowania czujnikami lub urządzeniami polowymi. Oprócz interfejsów analogowych typu 4~20 mA i 0~10 V, UC300 posiada 2 wejścia RTD do do czujników temperatury PT100. Użytkownicy są w stanie skonfigurować 16 poleceń opartych na niestandardowych warunkach wyzwalania i działań w celu realizacji inteligentnych zadań, takich jak zbieranie danych czasowych.

Wejścia/wyjścia cyfrowe

Wejścia analogowe

Interfejsy RS232 oraz RS485

Interfejs do pomiaru temperatury PT100

Klasa szczelności IP67

Zasilanie bateryjne

UC 100

Kontroler IoT

Milesight IoT/LoRaWAN Controller UC100 to łatwe i inteligentne urządzenie dedykowane do zbierania danych z urządzeń Modbus RTU znajdujących się na miejscu i przesyłania ich do Internetu za pomocą sieci LoRaWAN. Użytkownicy są w stanie skonfigurować 16 poleceń opartych na niestandardowych warunkach wyzwalania (If-Then Statements) i działań w celu realizacji inteligentnych zadań.

Konwerter RS485 na LoRaWAN

Zasilanii bateryjne

Klasa szczelności IP65

Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko. Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej na telefonie.