Inteligentne zarządzanie recyklingiem i odpadami

Inteligentne urządzenia do pomiaru zapełnienia i kontroli dostępu pozwalają na efektywniejsze zarządzanie w branży recyklingu i gospodarki odpadami. Są wyposażone w szereg funkcji, które mogą pomóc we wprowadzeniu procesu decyzyjnego opartego na danych. Zapewniają pełną przejrzystość operacji związanych z odpadami, dostarczając dogłębnych danych, które mogą pomóc w udoskonaleniu usług. Dane można wykorzystać do optymalizacji zasobów, redukcji kosztów, zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, ulepszenia tras zbiórki, stworzenia lepszego środowiska pracy dla kierowców oraz pomiaru wpływu inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju.

System pomiaru zapełnienia

Lokalizacja oraz wykrywanie przewrócenia i przechylenia

Kontrola dostępu do pojemników i obiektów

Dedykowana platforma do efektywnego zarządzania i powiadomień

Komunikacja z wykorzystaniem energooszczędnych technologii takich jak NB (Narrow Band)

Pomiary temperatury i wilgotności

Optymalizacja procesu zbiórki odpadów

Możliwości platformy

Podgląd danych w czasie rzeczywistym

Użytkownik ma możliwość podglądu danych aktualnych i historycznych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej.

Kontrola 

Sterowanie urządzeniami z poziomu platformy. Użytkownik ma możliwość zdefiniować przedział czasu, co ile czujnik wykonuje pomiary oraz wysyła dane na platformę

Powiadomienia

Platforma odpowiada za wysyłanie powiadomień oraz wiadomości mail do użytkownika. Pozwala to szybko informować o ważnych zdarzeniach (definiowane przez użytkownika) takich jak np. zapełniony kontener, opróżniono kontener, wysoka temperatura i wiele innych

Bezpieczeństwo i niezawodność

Zapewnienie poufnej i niezawodnej infrastruktury dla Twoich danych

Elastyczność

Działanie oraz wygląd platformy może być w łatwy sposób dostosowane pod indywidualne potrzeby klienta

Bin Sensor Basic - czujnik monitorujący zapełnienie pojemników

System pomiaru zapełnienia od 3cm do 10m

Lokalizowanie i alarmowanie o zmianach lokalizacji

Pomiar temperatury oraz wilgotności w pojemniku

Powiadomienia o ważnych zdarzeniach jak np. wysoki poziom zapełnienia, opróżnienie, zmiana lokalizacji, niski poziom baterii

Komunikacja z wykorzystaniem sieci LTE-M lub NB (Narrow Band)

Opcjonalna antena zewnętrzna

Możliwość montażu anteny zewnętrznej, pozwala na zastosowanie urządzenia w pojemnikach nawet z najgrubszego materiału, w miejscach gdzie jest słaby zasięg oraz pojemnikach podziemnych.

Wymiary 91.6 x 91.4 x 45.0 mm

Bardzo małe wymiary urządzenia pozwalają na montaż w każdego typu pojemnikach oraz na bycie neutralnym pod względem wizualnym.

Poziom szczelności IP67

Wysoki poziom szczelności urządzenia pozwala na zastosowanie czujnika nawet w miejscu gdzie będzie narażony na wilgoć i pyły.

Łatwy montaż

Bardzo łatwy montaż z wykorzystaniem śrub, nitów lub magnesów neodymowych.

SAC BASIC - kontrola dostępu w gospodarce zarządzania odpadami

Dostęp RFID i NFC

Dzięki RFID/NFC 13,56MHz użytkownik ma wygodny dostęp za pomocą kart, tagów a nawet telefonu. Koniec problemów z dorabianiem kluczy. System obsłuży do 1000 różnych użytkowników.

Bezprzewodowe zasilanie

Żywotność baterii nawet do kilku lat - w zależności od wybranej pojemności. Złącze zasilające pozwala w bardzo łatwy sposób podłączyć baterie spełniającą potrzeby użytkownika. Bardzo łatwa wymiana źródła zasilania.

Interakcja z użytkownikiem

Interakcja z użytkownikiem za pomocą wbudowanego przycisku z diodą LED RGB. Informowanie użytkownika o dostępie, braku dostępu oraz trybie administratora.

Zarządzanie dostępem

Moduł sterujący posiada złącze zasilające oraz złącze do sterowania zamkiem, dzięki temu w łatwy sposób można dostosować baterie i mechanizm zamka do potrzeb konkretnego obiektu.

Poziom szczelności IP67

Wysoki poziom szczelności urządzenia pozwala na zastosowanie czujnika nawet w miejscu gdzie będzie narażony na opady  wilgoć i pyły.

Modułowość / Elastyczność

Administrator w łatwy i intuicyjny sposób ma możliwość nadawania i odbierania praw dostępu użytkownikom. Koniec problemu z dystrybucją kluczy.