Smart Access Control

"Smart Access Control" to wysokiej jakości i oparte o najnowsze technologie bezprzewodowe urządzenia, służące do elektronicznej kontroli dostępu w różnego rodzaju obiektach. Idealnie spełniające swoje zadnie tam gdzie nie ma dostępu do instalacji elektrycznej.

Bezprzewodowe systemy kontroli dostępu

Zastosowanie

Pojemniki i kontenery

Moduł sterujący zamkiem od ICOBER znajduje szerokie zastosowanie w gospodarce zarządzania odpadami. Zazwyczaj miejsca w których zlokalizowane są pojemniki nie mają dostępu do zasalania lub podłączenie ich jest drogie i nieopłacalne. Urządzenie może być stosowane w różnego rodzaju pojemnikach, kontenerach, wiatach śmietnikowych oraz innych zbiornikach na odpady komunalne, przemysłowe, tekstylne, które wymagają kontroli dostępu.

Obiekty bez zasilania

Seria produktów Smart Access Control jest zasilana w pełni bateryjnie, dzięki czemu może być idealnym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń lub obiektów, gdzie trudno o dostęp do zasilania a wymagana jest kontrola dostępu Urządzenie może znaleźć zastosowanie np. w magazynach, szafkach, skrytkach lub kontenerach na placach budowy, gdzie trudno o dostęp do źródła zasilania.

Toalety mobilne

Toalety mobilne często są umieszczane w miejscach publicznych jednak tylko określona grupa osób powinna mieć do nich dostęp. System Smart Access Control pozwala na łatwe nadanie lub odbieranie dostępu (bez dorabiania kluczy). Wszystko dzieje się bez dodatkowego źródła energii elektrycznej. Tylko uprawnione osoby będą korzystać z toalet mobilnych co zapewni rzadszy serwis i łatwiejsze utrzymanie porządku.

Zasilany bateryjnie moduł kontroli dostępu

Dostęp za pomocą kluczy RFID / NFC

Żywotność baterii do kilku lat

Zarządzanie prawami dostępu

Zasilany bateryjnie wielofrakcyjny moduł kontroli dostępu

Dostęp za pomocą kluczy RFID / NFC

Żywotność baterii do kilku lat

Zarządzanie prawami dostępu

Sterowanie pięcioma elektrozamkami niezależnie