SMART ACCESS CONTROL BASIC

Moduł sterujący elektrozamkami, który jest nie tylko skutecznym narzędziem ochrony Twojego obiektu, ale również bardzo prostym w obsłudze urządzeniem. Jest zasilany bateryjnie, dzięki czemu idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie brakuje dostępu do źródła zasilania. Wykorzystując technologię RFID i NFC, moduł umożliwia szybkie i bezpieczne otwieranie zamków za pomocą kart zbliżeniowych oraz smartfonów. Co więcej, modułowy design pozwala na łatwe podłączenie do dowolnego zamka oraz źródła zasilania. Odkryj, jak łatwo możesz zabezpieczyć swój obiekt dzięki naszemu innowacyjnemu produktowi!

Urządzenie zasilane bateryjnie - żywotność do kilku lat.

Modułowość systemu umożliwia dobór mechanizmu zamka oraz baterii do potrzeb użytkownika.

Technologia RFID / NFC 13,56MHz - otwieranie zamka za pomocą kart, tagów oraz telefonu.

Klasa szczelności IP67 - odporność na wilgoć, pyły i niskie temperatury

Bezprzewodowa kontrola dostępu RFID i NFC zasilana bateryjnie

Przykłady zastosowania Smart Access Control w branżach

Pojemniki i wiaty

Moduł sterujący zamkiem od ICOBER znajduje szerokie zastosowanie w gospodarce zarządzania odpadami. Zazwyczaj miejsca w których zlokalizowane są pojemniki nie mają dostępu do zasalania lub podłączenie ich jest drogie i nieopłacalne. Urządzenie może być stosowane w różnego rodzaju pojemnikach, kontenerach, wiatach śmietnikowych oraz innych zbiornikach na odpady komunalne, przemysłowe, tekstylne, które wymagają kontroli dostępu.

Obiekty bez zasilania

Seria produktów Smart Access Control jest zasilana w pełni bateryjnie, dzięki czemu może być idealnym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń lub obiektów, gdzie trudno o dostęp do zasilania a wymagana jest kontrola dostępu Urządzenie może znaleźć zastosowanie np. w magazynach, szafkach, skrytkach lub kontenerach na placach budowy, gdzie trudno o dostęp do źródła zasilania.

Toalety mobilne

Toalety mobilne często są umieszczane w miejscach publicznych jednak tylko określona grupa osób powinna mieć do nich dostęp. System Smart Access Control pozwala na łatwe nadanie lub odbieranie dostępu (bez dorabiania kluczy). Wszystko dzieje się bez dodatkowego źródła energii elektrycznej. Tylko uprawnione osoby będą korzystać z toalet mobilnych co zapewni rzadszy serwis i łatwiejsze utrzymanie porządku.

Dobór mechanizmu zamka i baterii pod potrzeby obiektu

Integracja Smart Access Control

Dobór baterii zasilającej

Wspólnie dobierzemy odpowiednie źródło zasilania dostosowane do potrzeb użytkownika ze względu na pojemność, sposób montażu a także preferowany rozmiar baterii.

Dobór mechanizmu zamka

Wspólnie dobierzemy odpowiedni mechanizm elektrozamka zamka tak aby spełniał w jak największym stopniu wymagania użytkownika i obiektu w którym będzie zastosowany.

Jak działa Smart Access Control - Prosta i skuteczna kontrola dostępu

Otwieranie za pomocą RFID / NFC

Dzięki wbudowanemu modułowi RFID/NFC 13,56MHz użytkownik ma wygodną metodę otwierania zamka za pomocą kart, tagów a nawet telefonu.

Dostęp dla użytkowników może być nadany lub odebrany w każdym momencie w łatwy i intuicyjny sposób. Koniec problemów z dorabianiem kluczy.

Ten model produktu obsługuje nawet do kilku tysięcy użytkowników, dzięki temu może być zastosowany w obiektach uczęszczanych przez duże grupy ludzi.

Zapewniamy naszym klientom karty lub tagi RFID/NFC spersonalizowane pod potrzeby użytkownika.

Zarządzanie dostępem - nadawanie i odbieranie uprawnień

Urządzenie posiada tryb administracyjny dzięki, któremu właściciel - administrator w dowolnym momencie może nadać lub odebrać dostęp do obiektu dowolnemu użytkownikowi

Chcąc tego dokonać, wystarczy do urządzenia przyłożyć "kartę administratora".

Pozwala to na bardzo łatwe zarządzanie dostępem. Rozwiązanie to doskonale się sprawdza w miejscach gdzie wielu użytkowników korzysta z obiektu i występuje duża rotacja dostępu.

Interakcja z użytkownikiem - prosta i intuicyjna obsługa zamka

Urządzenie posiada wbudowany przycisk z diodą LED RGB. Przycisk zbudowany jest ze stopu metali dzięki czemu jest wandaloodporny i bardzo odporny na zużycie.

Chcąc otworzyć zamek wystarczy wcisnąć przycisk i przyłożyć kartę lub telefon. Dioda LED poinformuje użytkownika o dostępie migając na zielono natomiast o braku dostępu migając na czerwono.

Dioda LED wspiera również administratora podczas procesu nadawania dostępu użytkownikom.

Modułowość systemu - duża elastyczność zastosowania

W zależności od zastosowania, system kontroli dostępu musi posiadać odpowiednie cechy jeśli chodzi o mechanizm zamka. Zamek "Smart Lock Basic" posiada możliwość podłączenia dowolnego mechanizmu zamka, spełniającego jedynie wymagania jeśli chodzi o napięcie pracy oraz maksymalny prąd.

Ważną cechą bezprzewodowego systemu kontroli dostępu, jest żywotność baterii tj. zapewnienie jak największej liczby otwarć bez wymiany baterii przy jednoczesnym zachowaniu wymiarów pozwalających instalację źródła zasilania. "Smart Lock Basic" posiada możliwość podłączenia odpowiedniego źródła zasilania.

Eksperci z ICOBER pomogą w doborze odpowiedniego mechanizmu zamka oraz zasilania (baterii).

Oszczędność energii dzięki zasilaniu bateryjnemu

Żywotność baterii nawet do kilku lat - w zależności od wybranej pojemności.

Złącze zasilające pozwala w bardzo łatwy sposób podłączyć baterie spełniającą potrzeby użytkownika.

Takie rozwiązanie charakteryzuje się również, bardzo łatwa wymianą źródła zasilania co znacznie ułatwia serwis.

Moduł sterujący kontrolą dostępu

Model

SMART LOCK BASIC

Wymiary

120mm x 120mm x 45mm

Napięcie wejściowe

12V

Napięcie wyjściowe (zas. elektrozamka)

12V

Prąd maksymalny (zas. zamka)

2A

Waga

100g

Złącze zasilania

S761KS12

Złącze zasilające zamek

SF1210/P2I